Rýbrcoul TV

Rýbrcoul TV

Interviews / Reports

Pod profesionálním dohledem se tým studentů učí pracovat v reálném prostředí s technikou, rozvíjí komunikaci a učí se plánovat a připravovat na dané reportáže. Formou zábavy se tak děti zdokonalují ve vzájemné spolupráci, improvizaci, společenském vystupování a zbavování se stresu. V reálném čase točí sportovní a kulturní dění ve svém městě a jeho okolí. Vše je v jejich vlastní režii a tak si vychováváme možná nové hvězdy televizních stanic.

Nově jsme i součástí České televize, kde nás můžete vidět v pravidelných reportážích dětského programu Déčko.

 • Published: 02. 11. 2021
  Report
  Oživlé příběhy a bytosti Krkonoš

  Oživlé příběhy a bytosti Krkonoš

  Naše dětská televize Rýbrcoul TV nezahálela???? a vydala se pro vás zmapovat, jak to probíhalo dne 2... Read more

  Naše dětská televize Rýbrcoul TV nezahálela???? a vydala se pro vás zmapovat, jak to probíhalo dne 2.10.2021 v Trutnově na akci spolku Rýbrcoul - duch hor, Trutnov a spolku Trutnov - město draka.❤ Jak se jim podařilo tuto skvělou kulturní akci zachytit, se můžete níže podívat.
 • Published: 02. 11. 2021
  Report
  Strašidelná stezka

  Strašidelná stezka

  Noví členové Rýbrcoul TV si poprvé osahali reálný svět natáčení na Strašidelné stezce na Dolcích. Pr... Read more

  Noví členové Rýbrcoul TV si poprvé osahali reálný svět natáčení na Strašidelné stezce na Dolcích. Pro většinu z nich to bylo první seznámení s prací s kamerou, samozřejmě za asistence jejich služebně starších kolegů, kteří už pár reportáží odkroutili. Snažení nováčků se nestyďte podpořit lajkem či sdílením????, děcka to jistě namotivuje k další práci.
 • Published: 18. 03. 2021
  Report
  Hudební talenti z Trutnova se nevzdávají - ani dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal

  Hudební talenti z Trutnova se nevzdávají - ani dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal

  I přes okolnosti, které tento rok nastaly, se žáci ZUŠ Trutnov nevzdávají a stále se snaží trénovat... Read more

  I přes okolnosti, které tento rok nastaly, se žáci ZUŠ Trutnov nevzdávají a stále se snaží trénovat online. Nebrání jim to ani v soutěžení a pořádání koncertů online. Dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal se sám účastnil hudební soutěže v Maďarsku distanční formou. Jaké může mít online soutěžení výhody a nevýhody? Co je důležité mimo pravidelný trénink pro úspěchy tak mladého klavíristy? To vše se dozvíte v reportáži tentokrát s Barborou Hyjánkovou. Sledujte nás: instagram: @rybrcoul_tv facebook: https://www.facebook.com/RYBRCOULTV web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Redaktorka: Barbora Hyjánková Kamera: Ondřej Štosek Asistovali: Dušan Mihalečko, Adriana Wetterová
 • Published: 02. 03. 2021
  Report
  VESELÁ MASOPUSTNÍ STEZKA - tradiční masopustní masky se schovaly po Horním Maršově!

  VESELÁ MASOPUSTNÍ STEZKA - tradiční masopustní masky se schovaly po Horním Maršově!

  ???????? ????????????????????????́ ????????????????̌ ???????????????????? ???? ????????????????́????... Read more

  ???????? ????????????????????????́ ????????????????̌ ???????????????????? ???? ????????????????́???????? ???????? Se vší ???????????????????????????????? ???? a ????????????????????̌????????????́????????́???? ????????????????????̌????????????́ jsme se znovu vydali na natáčení, tentokrát do Obec Horní Maršov na ???????????????????????????? ????????????????????????????????????????́ ????????????????????????, kterou pořádá Ekocentrum DOTEK . Jaké byly ????????????????????????̌????????́ ???????????????????? ???? masopustu a jaký měly význam v průvodu? Právě to vám ukáže ???????????????? ????????????̌????????????????????́ ve své reportáži ????. instagram: @rybrcoul_tv Facebook: https://www.facebook.com/RYBRCOULTV web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Redaktorka: Emma Pešanová Kamera: Ondřej Snopek Asistovali: Adriana Wetterová, Dušan Mihalečko