Accommodations

Seznam zapojených partnerů na ubytování

Přespolním doporučujeme partnera TAD pro dopravu do Trutnova. www.tad.cz

Ubytovací portál Hurá na hory
Dalo by se začít slovy „MÁME RÁDI HORY“

Kdo by nechtěl svým dětem a rodině dopřát zdravý horský vzduch, zpestřit si volné chvíle novými zážitky nebo se svými nejbližšími relaxovat uprostřed krásné přírody českých hor. Nově vznikající portál www.huranahory.cz se od ostatních liší právě tím, že nabízí svým příznivcům kvalitní nabídku pobytů a zážitků v českých horách. Nenajdete zde zboží všelikého druhu, šperky, oblečení ani dovolenou u moře. Co zde však zaručeně objevíte jsou prověřené penziony, hotely,chaty a horské chalupy poskytující kvalitní služby za příznivé ceny, nabídky atrakcí, pobytů a skvělých zážitků, z nich ani jeden nezůstal důkladně neprozkoumán agenty portálu Hurá na hory.

Bez povšimnutí by neměl zůstat ani fakt, že každý zakoupený kupón je pomocníkem našim horám. Část zisku je věnována na podporu, rozvoj a zachování přírody českých hor.

HORSKÝ HOTEL JAVOR ***, Dolní Malá Úpa 128, Malá Úpa
hotel pro rodiče s dětmi s certifikací EUROSTAR 3* a BABYFRIENDLY

Hotel se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné horské vesničce Malá Úpa – přezdívané „klenot Krkonoš“ nedaleko Pece pod Sněžkou, Jánských Lázní a Trutnova. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi, pro které máme opravdu hodně atrakcí včetně oblíbeného animačního programu. Krkonoše jsou také celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodovým personálem hotelu nebo při obdivování krás nejvýše položeného lyžařského střediska pouhých 7 km od Sněžky s bohatou paletou atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé.

Kontakt na rezervaci: +420 608 680 770, recepce@hotel-javor.com (heslo: RYBRCOUL2020) www.hotel-javor.com

Pension Family, Nový Svět 91, Svoboda nad Úpou
Nacházíme se ve velice lukrativní lokalitě v SRDCI KRKONOŠ

Zaměřujeme se na ubytování převážně rodin s dětmi, místo u nás najdou ale i páry nebo skupiny přátel. Snažíme se prostředí penzionu vést v klidné atmosféře a o své hosty pečujeme.

Kontakt na rezervaci: +420 722 180 180, info@penzionfamily.cz (heslo: RYBRCOUL2020) www.penzionfamily.cz