Rýbrcoul TV

Rýbrcoul TV

Rozhovory / Reportáže

Pod profesionálním dohledem se tým studentů učí pracovat v reálném prostředí s technikou, rozvíjí komunikaci a učí se plánovat a připravovat na dané reportáže. Formou zábavy se tak děti zdokonalují ve vzájemné spolupráci, improvizaci, společenském vystupování a zbavování se stresu. V reálném čase točí sportovní a kulturní dění ve svém městě a jeho okolí. Vše je v jejich vlastní režii a tak si vychováváme možná nové hvězdy televizních stanic.

Nově jsme i součástí České televize, kde nás můžete vidět v pravidelných reportážích dětského programu Déčko.

 • Opublikowany: 18. 03. 2021
  Reportaż
  Hudební talenti z Trutnova se nevzdávají - ani dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal

  Hudební talenti z Trutnova se nevzdávají - ani dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal

  I přes okolnosti, které tento rok nastaly, se žáci ZUŠ Trutnov nevzdávají a stále se snaží trénovat... Czytaj więcej

  I přes okolnosti, které tento rok nastaly, se žáci ZUŠ Trutnov nevzdávají a stále se snaží trénovat online. Nebrání jim to ani v soutěžení a pořádání koncertů online. Dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal se sám účastnil hudební soutěže v Maďarsku distanční formou. Jaké může mít online soutěžení výhody a nevýhody? Co je důležité mimo pravidelný trénink pro úspěchy tak mladého klavíristy? To vše se dozvíte v reportáži tentokrát s Barborou Hyjánkovou. Sledujte nás: instagram: @rybrcoul_tv facebook: https://www.facebook.com/RYBRCOULTV web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Redaktorka: Barbora Hyjánková Kamera: Ondřej Štosek Asistovali: Dušan Mihalečko, Adriana Wetterová
 • Opublikowany: 02. 03. 2021
  Reportaż
  VESELÁ MASOPUSTNÍ STEZKA - tradiční masopustní masky se schovaly po Horním Maršově!

  VESELÁ MASOPUSTNÍ STEZKA - tradiční masopustní masky se schovaly po Horním Maršově!

  ???????? ????????????????????????́ ????????????????̌ ???????????????????? ???? ????????????????́????... Czytaj więcej

  ???????? ????????????????????????́ ????????????????̌ ???????????????????? ???? ????????????????́???????? ???????? Se vší ???????????????????????????????? ???? a ????????????????????̌????????????́????????́???? ????????????????????̌????????????́ jsme se znovu vydali na natáčení, tentokrát do Obec Horní Maršov na ???????????????????????????? ????????????????????????????????????????́ ????????????????????????, kterou pořádá Ekocentrum DOTEK . Jaké byly ????????????????????????̌????????́ ???????????????????? ???? masopustu a jaký měly význam v průvodu? Právě to vám ukáže ???????????????? ????????????̌????????????????????́ ve své reportáži ????. instagram: @rybrcoul_tv Facebook: https://www.facebook.com/RYBRCOULTV web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Redaktorka: Emma Pešanová Kamera: Ondřej Snopek Asistovali: Adriana Wetterová, Dušan Mihalečko
 • Opublikowany: 15. 01. 2021
  Reportaż
  Nová zařízení a napínavé příběhy s Městskou policií Trutnov

  Nová zařízení a napínavé příběhy s Městskou policií Trutnov

  Naše dětská televize se rozhodla PODÍVAT PRÁCI MĚSTSKÉ POLICIE NA KLOUB. NEBEZPEČNÉ zkušenosti a NO... Czytaj więcej

  Naše dětská televize se rozhodla PODÍVAT PRÁCI MĚSTSKÉ POLICIE NA KLOUB. NEBEZPEČNÉ zkušenosti a NOVODOBÉ TECHNOLOGIE. A zároveň vzpomínka na příjemně prožité letní dny.
 • Opublikowany: 23. 11. 2020
  Reportaż
  NOVÝ POŘAD Tee(N)ews - Trutnov obnovuje zeleň na bojišti

  NOVÝ POŘAD Tee(N)ews - Trutnov obnovuje zeleň na bojišti

  I přes nepříznívé podmínky současné situace se snažíme točit. Bohužel se nemůžeme scházet ve větším... Czytaj więcej

  I přes nepříznívé podmínky současné situace se snažíme točit. Bohužel se nemůžeme scházet ve větším počtu a proto pro vás Adriana Wetterová, pod záštitou naší RÝBRCOUL TV, připravuje reportáže ???? a rozhovory ???? na vlastní ????. TROCHU OSTŘEJŠÍ PROJEKT PRO DOSPĚLÉ A STUDENTY, založený na pohledu samotné studentky ????‍????, která se zajímá o dění kolem sebe. Začínáme však z lehka reportáží ze sázení stromů ???? společně s organizací Sázíme stromy na trutnovském Bojišti.