Rýbrcoul TV

Rýbrcoul TV

Rozhovory / Reportáže

Pod profesionálním dohledem se tým studentů učí pracovat v reálném prostředí s technikou, rozvíjí komunikaci a učí se plánovat a připravovat na dané reportáže. Formou zábavy se tak děti zdokonalují ve vzájemné spolupráci, improvizaci, společenském vystupování a zbavování se stresu. V reálném čase točí sportovní a kulturní dění ve svém městě a jeho okolí. Vše je v jejich vlastní režii a tak si vychováváme možná nové hvězdy televizních stanic.

Nově jsme i součástí České televize, kde nás můžete vidět v pravidelných reportážích dětského programu Déčko.

 • Opublikowany: 26. 12. 2021
  Reportaż
  Kočičí útulek

  Kočičí útulek

  Obdarujte o Vánocích nejen své blízké. Darujte vánoční dárek i zvířatům v nouzi. Náš studentský štáb... Czytaj więcej

  Obdarujte o Vánocích nejen své blízké. Darujte vánoční dárek i zvířatům v nouzi. Náš studentský štáb navštívil kočičí útulek Kočky Trutnov z.s v Malých Svatoňovicích , je tam úžasná, srdečná paní, co se stará o opuštěné kočičky. Co jim udělá radost, co je potěší? Na to se můžete podívat v reportáži Barči Hyjánkové, za kamerou Emča Žilková.
 • Opublikowany: 10. 12. 2021
  Reportaż
  Mít nějaký handicap? Tím přeci život nekončí!

  Mít nějaký handicap? Tím přeci život nekončí!

  Máme ve společnosti spoustu lidí i organizací, kteří pomáhají lidem se zdravotním znevýhodněním žít... Czytaj więcej

  Máme ve společnosti spoustu lidí i organizací, kteří pomáhají lidem se zdravotním znevýhodněním žít plnohodnotný život. Důkazem toho je i Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, která má na svém kontě i takové úspěchy, jako vychované paralympioniky s medailemi z Olympijských her. Obchodní akademie Olgy Havlové uspořádala na den výročí 17. listopadu den otevřených dveří, kde se návštěvníci mohli s těmito paralympioniky osobně setkat, prohlédnout si zázemí školy a zároveň se seznámit i s kvalitou života současných studentů. Jak se s nelehkým osudem perou, mrkněte v reportáži Natálie Procházkové a Emy Žilkové.
 • Opublikowany: 10. 12. 2021
  Reportaż
  Oslavy výročí

  Oslavy výročí

  Určitě jste zaznamenali! V roce 2020 uplynulo přesně sto let od založení Gymnázia Trutnov. Kulaté ju... Czytaj więcej

  Určitě jste zaznamenali! V roce 2020 uplynulo přesně sto let od založení Gymnázia Trutnov. Kulaté jubileum chtěli oslavit již před rokem, avšak epidemická situace to neumožnila. Odložené oslavy však proběhly tento rok a náš studentský štáb byl u toho! Pojďte se s námi podívat do zákulisí školy i na to, jak probíhaly oslavy. Jestli zvažujete, kam se vydat studovat? Gymnázium Trutnov je určitě skvělá volba!
 • Opublikowany: 02. 11. 2021
  Reportaż
  Oživlé příběhy a bytosti Krkonoš

  Oživlé příběhy a bytosti Krkonoš

  Naše dětská televize Rýbrcoul TV nezahálela a vydala se pro vás zmapovat, jak to probíhalo dne 2.10.... Czytaj więcej

  Naše dětská televize Rýbrcoul TV nezahálela a vydala se pro vás zmapovat, jak to probíhalo dne 2.10.2021 v Trutnově na akci spolku Rýbrcoul - duch hor, Trutnov a spolku Trutnov - město draka. Jak se jim podařilo tuto skvělou kulturní akci zachytit, se můžete níže podívat.