RTV záznamy

 • Opublikowany: 26. 12. 2021
  Reportaż
  Kočičí útulek

  Kočičí útulek

  Obdarujte o Vánocích nejen své blízké. Darujte vánoční dárek i zvířatům v nouzi. Náš studentský štáb... Czytaj więcej

  Obdarujte o Vánocích nejen své blízké. Darujte vánoční dárek i zvířatům v nouzi. Náš studentský štáb navštívil kočičí útulek Kočky Trutnov z.s v Malých Svatoňovicích , je tam úžasná, srdečná paní, co se stará o opuštěné kočičky. Co jim udělá radost, co je potěší? Na to se můžete podívat v reportáži Barči Hyjánkové, za kamerou Emča Žilková.
 • Opublikowany: 10. 12. 2021
  Reportaż
  Mít nějaký handicap? Tím přeci život nekončí!

  Mít nějaký handicap? Tím přeci život nekončí!

  Máme ve společnosti spoustu lidí i organizací, kteří pomáhají lidem se zdravotním znevýhodněním žít... Czytaj więcej

  Máme ve společnosti spoustu lidí i organizací, kteří pomáhají lidem se zdravotním znevýhodněním žít plnohodnotný život. Důkazem toho je i Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, která má na svém kontě i takové úspěchy, jako vychované paralympioniky s medailemi z Olympijských her. Obchodní akademie Olgy Havlové uspořádala na den výročí 17. listopadu den otevřených dveří, kde se návštěvníci mohli s těmito paralympioniky osobně setkat, prohlédnout si zázemí školy a zároveň se seznámit i s kvalitou života současných studentů. Jak se s nelehkým osudem perou, mrkněte v reportáži Natálie Procházkové a Emy Žilkové.
 • Opublikowany: 10. 12. 2021
  Reportaż
  Oslavy výročí

  Oslavy výročí

  Určitě jste zaznamenali! V roce 2020 uplynulo přesně sto let od založení Gymnázia Trutnov. Kulaté ju... Czytaj więcej

  Určitě jste zaznamenali! V roce 2020 uplynulo přesně sto let od založení Gymnázia Trutnov. Kulaté jubileum chtěli oslavit již před rokem, avšak epidemická situace to neumožnila. Odložené oslavy však proběhly tento rok a náš studentský štáb byl u toho! Pojďte se s námi podívat do zákulisí školy i na to, jak probíhaly oslavy. Jestli zvažujete, kam se vydat studovat? Gymnázium Trutnov je určitě skvělá volba!
 • Opublikowany: 02. 11. 2021
  Reportaż
  Oživlé příběhy a bytosti Krkonoš

  Oživlé příběhy a bytosti Krkonoš

  Naše dětská televize Rýbrcoul TV nezahálela a vydala se pro vás zmapovat, jak to probíhalo dne 2.10.... Czytaj więcej

  Naše dětská televize Rýbrcoul TV nezahálela a vydala se pro vás zmapovat, jak to probíhalo dne 2.10.2021 v Trutnově na akci spolku Rýbrcoul - duch hor, Trutnov a spolku Trutnov - město draka. Jak se jim podařilo tuto skvělou kulturní akci zachytit, se můžete níže podívat.
 • Opublikowany: 02. 11. 2021
  Reportaż
  Strašidelná stezka

  Strašidelná stezka

  Noví členové Rýbrcoul TV si poprvé osahali reálný svět natáčení na Strašidelné stezce na Dolcích. Pr... Czytaj więcej

  Noví členové Rýbrcoul TV si poprvé osahali reálný svět natáčení na Strašidelné stezce na Dolcích. Pro většinu z nich to bylo první seznámení s prací s kamerou, samozřejmě za asistence jejich služebně starších kolegů, kteří už pár reportáží odkroutili. Snažení nováčků se nestyďte podpořit lajkem či sdílením, děcka to jistě namotivuje k další práci.
 • Opublikowany: 18. 03. 2021
  Reportaż
  Hudební talenti z Trutnova se nevzdávají - ani dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal

  Hudební talenti z Trutnova se nevzdávají - ani dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal

  I přes okolnosti, které tento rok nastaly, se žáci ZUŠ Trutnov nevzdávají a stále se snaží trénovat... Czytaj więcej

  I přes okolnosti, které tento rok nastaly, se žáci ZUŠ Trutnov nevzdávají a stále se snaží trénovat online. Nebrání jim to ani v soutěžení a pořádání koncertů online. Dvanáctiletý klavírista Pavel Pejchal se sám účastnil hudební soutěže v Maďarsku distanční formou. Jaké může mít online soutěžení výhody a nevýhody? Co je důležité mimo pravidelný trénink pro úspěchy tak mladého klavíristy? To vše se dozvíte v reportáži tentokrát s Barborou Hyjánkovou. Sledujte nás: instagram: @rybrcoul_tv facebook: https://www.facebook.com/RYBRCOULTV web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Redaktorka: Barbora Hyjánková Kamera: Ondřej Štosek Asistovali: Dušan Mihalečko, Adriana Wetterová
 • Opublikowany: 02. 03. 2021
  Reportaż
  VESELÁ MASOPUSTNÍ STEZKA - tradiční masopustní masky se schovaly po Horním Maršově!

  VESELÁ MASOPUSTNÍ STEZKA - tradiční masopustní masky se schovaly po Horním Maršově!

  ???????? ????????????????????????́ ????????????????̌ ???????????????????? ???? ????????????????́????... Czytaj więcej

  ???????? ????????????????????????́ ????????????????̌ ???????????????????? ???? ????????????????́???????? Se vší ???????????????????????????????? a ????????????????????̌????????????́????????́???? ????????????????????̌????????????́ jsme se znovu vydali na natáčení, tentokrát do Obec Horní Maršov na ???????????????????????????? ????????????????????????????????????????́ ????????????????????????, kterou pořádá Ekocentrum DOTEK . Jaké byly ????????????????????????̌????????́ ???????????????????? masopustu a jaký měly význam v průvodu? Právě to vám ukáže ???????????????? ????????????̌????????????????????́ ve své reportáži. instagram: @rybrcoul_tv Facebook: https://www.facebook.com/RYBRCOULTV web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Redaktorka: Emma Pešanová Kamera: Ondřej Snopek Asistovali: Adriana Wetterová, Dušan Mihalečko
 • Opublikowany: 15. 01. 2021
  Reportaż
  Nová zařízení a napínavé příběhy s Městskou policií Trutnov

  Nová zařízení a napínavé příběhy s Městskou policií Trutnov

  Naše dětská televize se rozhodla PODÍVAT PRÁCI MĚSTSKÉ POLICIE NA KLOUB. NEBEZPEČNÉ zkušenosti a NO... Czytaj więcej

  Naše dětská televize se rozhodla PODÍVAT PRÁCI MĚSTSKÉ POLICIE NA KLOUB. NEBEZPEČNÉ zkušenosti a NOVODOBÉ TECHNOLOGIE. A zároveň vzpomínka na příjemně prožité letní dny.
 • Opublikowany: 23. 11. 2020
  Reportaż
  NOVÝ POŘAD Tee(N)ews - Trutnov obnovuje zeleň na bojišti

  NOVÝ POŘAD Tee(N)ews - Trutnov obnovuje zeleň na bojišti

  I přes nepříznívé podmínky současné situace se snažíme točit. Bohužel se nemůžeme scházet ve větším... Czytaj więcej

  I přes nepříznívé podmínky současné situace se snažíme točit. Bohužel se nemůžeme scházet ve větším počtu a proto pro vás Adriana Wetterová, pod záštitou naší RÝBRCOUL TV, připravuje reportáže ???? a rozhovory ???? na vlastní ????. TROCHU OSTŘEJŠÍ PROJEKT PRO DOSPĚLÉ A STUDENTY, založený na pohledu samotné studentky ????‍????, která se zajímá o dění kolem sebe. Začínáme však z lehka reportáží ze sázení stromů ???? společně s organizací Sázíme stromy na trutnovském Bojišti.
 • Opublikowany: 19. 10. 2020
  Reportaż
  Trutnovská mistryně České republiky v plavání Bischofová

  Trutnovská mistryně České republiky v plavání Bischofová

  U nás v Trutnově máme mistryni České republiky v plavání, třináctiletou Terezii Bischofovou! ????‍♀️... Czytaj więcej

  U nás v Trutnově máme mistryni České republiky v plavání, třináctiletou Terezii Bischofovou! ????‍♀️ Jak často trénuje a jak dokáže tréninky skloubit se školou? Co je její nejsilnější stránka????? Sledujte nás: Web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Facebook: https://www.facebook.com/RYBRCOULTV Instagram: @rybrcoul_tv Kontakt: tel.: 727 854 362 e-mail: sefredaktor@rybrcoul.com
 • Opublikowany: 29. 09. 2020
  Reportaż
  Pneuservis

  Pneuservis

  Co vše obnáší být pracovníkem v pneuservisu? Je práce vhodná i pro ženy? Pojďte se s námi podívat, j... Czytaj więcej

  Co vše obnáší být pracovníkem v pneuservisu? Je práce vhodná i pro ženy? Pojďte se s námi podívat, jak náročná to je profese.
 • Opublikowany: 20. 09. 2020
  Reportaż
  Rozhovor se Zdeňkem Poulem - NEJEN O HOKEJI!

  Rozhovor se Zdeňkem Poulem - NEJEN O HOKEJI!

  Rozhovor Adriany Wetterové s prezidentem hokejového klubu v Trutnově a zakladatelem společnosti Duha... Czytaj więcej

  Rozhovor Adriany Wetterové s prezidentem hokejového klubu v Trutnově a zakladatelem společnosti Duha - Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou. V rozhovoru se můžete těšit nejen na informace o letošní sezóně, ale i na emoce a další překvapivý moment pro naši šéfredaktorku.
 • Opublikowany: 14. 09. 2020
  Reportaż
  Výchova hokejové mládeže v Trutnově

  Výchova hokejové mládeže v Trutnově

  Jak vypadá výchova mládeže hokejového klubu ???????? a jak probíhá běžný trénink? Natáčení bylo pl... Czytaj więcej

  Jak vypadá výchova mládeže hokejového klubu ???????? a jak probíhá běžný trénink? Natáčení bylo plné legrace, těžké dřiny a pro našeho lektora Matyase Pastera znamenalo i bolavé nohy⛸️???????? Zvlášť se pak můžete těšit na samotný rozhovor s panem Zdeňkem Poulem, prezidentem HC BAK Trutnov. Facebook: https://www.facebook.com/111934337226964/posts/185690856517978/ Instagram: @rybrcoul_tv web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Moderovaly: Ema Pešanová a Markéta Grundová Kamera: Filip Bejr a Ondřej Snopek Střih: Filip Bejt Asistovali: Adriana Wetterová, Jan Duduš, Matyas Paster
 • Opublikowany: 07. 09. 2020
  Reportaż
  Práce lékárníka - nejen prodej léků, ale i jejich příprava

  Práce lékárníka - nejen prodej léků, ale i jejich příprava

  Týmová práce, naskladnění, správné zařazení, přesnost, pečlivost a zápal pro pomoc lidem, schopnost... Czytaj więcej

  Týmová práce, naskladnění, správné zařazení, přesnost, pečlivost a zápal pro pomoc lidem, schopnost poradit zákázníkovi... To vše obsahuje práce lékárníka! Pojďte se s námi podívat do zázemí lékárny. Jak probíhá příjem léků či jejich příprava v laboratoři? To vše právě dnes v naší reportáži! Facebook: https://www.facebook.com/watch/?v=1258520384486707&extid=aUcZji7FHTdVaaGj Instagram: @rybrcoul_tv Web: https://www.rybrcoul.com/cs/rtv Moderovala: Adriana Wetterová Kamera: Markéta Grundová Asistovali: Matyas Paster a Jan Duduš
 • Opublikowany: 27. 08. 2020
  Reportaż

  "Dokážeme poznat dobro, dokud nepoznáme zlo?" rozhovor s Václavem Marhoulem a Jitkou Čvančarovou

Wszystko (15)Raporty (15)Wywiady (0)